Szukaj na tym blogu

sobota, 26 września 2009

MAM TALENT - DRUGA EDYCJA, ODCINEK 3 (Afro Shaking Ass), 26.9.2009

Adrianna Niewolańska jest wielka. Agnieszka Chylińska brzydko przywitała grubszą wokalistkę ("Acha. O Jezu. Cześć, czy możesz się nam przedstawić...), ale po wykonaniu piosenki Take me or leave me... Chylińska musiała przeprosić uczestniczkę za "brzydkie myśli". "Już jesteś wydarzeniem tego programu" powiedział Kuba. Posłuchajcie sami.

Molo i Frodo. Zadęsili, że hej. 10 lat tańczą. Uczą tańczą. Lubią to i utrzymują się z tego. Laski na widowni były posikane ;). A potem wszyscy wstali i bili brawo. "Rewelacja" wg Agi Chylińskiej. Zaczarowało ją. 500x tak!

Ula Afro Fryc ma talent w pośladkach. Wyszła w czarnym szlafroczku. Przyjechała z Świdnicy i pokazała "shaking ass"... taniec pochodzący z Jamajki. Jej pupa potrafi cuda. Czerwone kozaczki. Białe majteczki. Niepowtarzalne zbliżenia kamery... Było gorąco. "Ula Ty dla mnie jesteś jednym wielkim seksem" powiedziała Chylińskia. 2x mistrzostwo Polski. 4 miejsce w Europie. Nowa polska dyscyplina (?) sportowa. Tego nawet w You Can Dance nie zobaczysz :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty