Szukaj na tym blogu

piątek, 11 września 2009

MECZ POLSKA-SŁOWENIA (video), SKAZANI NA HOLENDRA 9.9.2009


Mecz w piłce nożnej, eliminacje MŚ, 9.9.09 Maribor (gdzieś w Słoweni), Polska-Słowenia 0-3.

Oj... można było się zmęczyć oglądając ten mecz. Dostaliśmy lanie od Słoweńców. W bramkę Boruca piłkę ładowali Decic (12.), Novakovic (45.), Birsa (62.).


POLSKA-SŁOWENIA
mecz zwany Pożegnaniem z Afryką, 9.9.2009
(0-2) 0-3

Skład Mariborski: Boruc - Żewłakow, Bosacki, Dudka, Gancarczyk (61. Smolarek) - Błaszczykowski, Guerreiro, M. Lewandowski, Obraniak (46. Łobodziński), Krzynówek - Brożek (61. R. Lewandowski). Po stronie gospodarzy: Handanovic (89. Pecnik) - Brecko, Suler, Mavric, Jokic - Birsa (71. Komac), Radosavljevic, Koren, Kirm - Novakovic, Dedic (58. Ljubijankic). Halo Szpakowski.

Nie było cudu. Nie było pięknej gry. Nie było uniesień w ciężkich czasach spowolnienia gospodarczego. Nie było nic.

Niejaki Lato pod wpływem PZPNówki nie wpuszczony do szatni zwolnił Leo. Leo dowiedział się o tym jak zwykle od dziennikarzy. Taki wynik jacy piłkarze. Tacy piłkarze jaki trener. Taki trener jaki PZPN. Ale co My, polscy kibice mamy z tym wspólnego? Klątwa jakaś. Zemsta losu? A może tacy właśnie jesteśmy? Jak polityk na Wiejskiej. Jak piłkarz z orłem na sercu miotający się na murawie? Może to taka nasza średnia krajowa?

Więc Polacy! Nie odpuszczajmy! Zejdźmy z kanapy. Zgaśmy telewizor (i tak nie ma czego oglądać) i do pracy! Masz etat? Mało! Wstań i załóż firmę! Doba ma 24 godziny! Wstań i idź pobiegać, pływać. Działaj! Dziecko trenuje już modern dance, chodzi na basen i hiszpański? Mało! Tenis, siatkówka, szkółka żeglarska i więcej!

Nie dajmy się! Weźmy sprawy w swoje ręce. Zmieńmy oblicze polskiej substancji narodowej! Bo zasługujemy, by świętować przy pokalu Żywca, Tatry lub Warki... niestety z ręki Holendra :)

* * *

A tak w ogóle to JEST DOBRZE i zgodzę się z jednym You-Tu-bywalcem. MIR4G389 pisze:

i'm from poland and i'm happy...why
- the worst match since 10 years
- polish national sport is volleyball
- beenhackker OUT!!!
- we will build strong team to euro2012

Zatem przełączamy na siatkówkę i...
do zobaczenia w 2012 roku :).

relacja tv, wynik meczu słowenia-polska, film, skrót meczu, wideo

1 komentarz:

  1. Nasi nie muszą się starać, bo i tak zawsze jest na Benhakera :) Tłumaczy się tylko piłkarzy. A to jest błąd. Powinni czuć presję opinii publicznej. Także przez media.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty