Szukaj na tym blogu

czwartek, 6 sierpnia 2009

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2009 - PLAC DEFILAD 4-5.9

N.E.R.D., Crystal Method, Calvin Harris to tylko część z uznanych zespołów, które pojawią sie na scenie II Orange Warsaw Festival 2009. Plac Defilad w dwa festiwalowe dni 4 i 5 września opanuje 10 kapel i wykonawców solowych z zagranicy i rodzimych. Wstęp na imprezę wolny!

Źródło. materiały promocyjne

Na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie wystąpią jeszcze Razorlight, MGMT, Groove Armada, June, Afromental, Skinny Patrini, Plastic, Out of Tune oraz Maria Sadowska. Z JaConfetti wystąpi gościnnie Czesław Mozil. Z kolei Smolik zaprezentuje utwory z przygotowywanego do wydania, najnowszego albumu swojego autorstwa.

Line-up festiwalu
  • 4 września
MAIN STAGE
Maria Sadowska
Ja Confetti
Smolik - Project Big Band
Razorlight
  • 5 września
MAIN STAGE
Afromental
June
The Crystal Method
N.E.R.D
Groove Armada
YOUNG STAGE
Out Of Tune
Skinny Patrini
Plastic
Calvin Harris
MGMT


N.E.R.D. live


Crystal Method live


Calvin Harris live


Afromental live


MTMG live


Razorlight live


Groove Armada live


Out of Tune live


JaConfetti liveOrange Warsaw Festival 2009 - Plac Defilad, Warszawa.

Przed OWF 2009, 31 sierpnia rozstrzygnięty zostanie konkurs na projekt zagospodarowania przestrzeni stolicy w związku z rywalizacja Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. To otwarte i nowoczesne przedsięwzięcie artystyczne - festiwal miejskich brzmień i sztuki ulicy. Zwycięski projekt zostanie zaprezentowany podczas tegorocznej edycji festiwalu, a wykonanie podczas Orange Warsaw Festival 2010. Prace w formie elektronicznej należy przesyłać do 15 sierpnia 2009 do biura organizatora na ul. Francuską 5/2. Nagrodą jest 50 tys. zł na wykonanie projektu.

Z "okazji" festiwalu, a w sumie na jego prolog przygotowany został dwupłytowy album Orane Warsaw Festiwal Sounds 2009. Premiera 31.8. Na płycie 32 utwory, m.in. Gossip, Wyclef Jean, Groove Armada, Smolik, The Ting Tings, N.E.R.D., Apoptygma Berzerk, Kosheen i Ja Confetti.

Źródło. materiały promocyjne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty