Szukaj na tym blogu

czwartek, 4 czerwca 2009

SMOOTH FESTIVAL BYDGOSZCZ 2009 - ZŁOTE PRZEBOJE NA WYSPIE

Około 8 tysięcy ludzi wzięło udział w Smooth Festival Złote Przeboje 2009 na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Uczestnicy mogli posłuchać na żywo takie muzyczne gwiazdy jak Macy Gray, Chambao, Lura, Mika Urbaniaka, Marię Menę, oraz Kayah, Smolika i Polę.Sukces promocyjno-kulturalno-muzyczny imprezy na tyle przekonał władze Bydgoszczy, że zakontraktowały kolejne festiwale w najbliższych latach.

Źródło. TRIAS

Za oprawę multimedialną odpowiadał TRIAS S.A. Zastosowano ok. 400 modułów MorisLed Strip Curtain w kształcie tunelu wzdłuż sceny. Dodatkowo rury ledowe Versa Tube i ścianę zbudowaną z ok. 600 modułów kurtyny diodowej HiLed - jeden, wielki wyświetlacz. Ustawiono też 16-modułową ścianę diodową Lighthouse do śledzenia wydarzeń na estradzie. Tuż pod zadaszeniem z frontu zamontowano 12 rzędów ruchomych głów z serii MAC 700 i 2000, z tyłu głowice ruchome Alpha Beam oraz potężne Showguny.Źródło. TRIAS

Ilość użytego osprzętu (prawie 400 lamp!), tydzień montażu i zaangażowanie wielu osób sprawiły, że wieczór był naprawdę wyjątkowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty