Szukaj na tym blogu

środa, 24 czerwca 2009

KONCERTY NOUVELLE VAGUE - WARSZAWA i KRAKÓW 19 i 21.9.2009

Po ubiegłorocznym, ciepłym przyjęciu Nouvelle Vague podczas Ladies Jazz Festival w Gdyni, francuscy mistrzowie interpretacji szlagierów muzycznych znowu zawitają do Polski. Tym razem zagrają koncert w Klubie Palladium w Warszawie - 19.9 i Klubie Rotunda w Krakowie - 21.9.


Najbardziej znany Polakom utwór NV - "Dance with me".

Dzięki Nouvelle Vague nowe brzmienie, ducha i klimat zyskały takie hity jak "Relax" Duran Duran, "Dance with me" Alphaville, czy "Sweet dreams" zespołu Eurythmics, albo "Don't Go" z repertuaru Yazoo. To ich wymienia się w pierwszej kolejności jako protoplastów nurtu easy listening.


RELAX w interpretacji Nouvelle Vague...


... i oryginalne wykonanie Duran Duran.


Nouvelle Vague w Gdyni 2008.

Nouvelle Vague to Marc Collin i Olivier Libaux, którym towarzyszą trzy wokalistki. Dotychczas wydali 2 albumy - Nouvelle Vague i Bande à Part, w czerwcu ma zostać wydany NV3. Znajdują się na nich interpretacje kompozycji m.in. Depeche Mode, The Cure, Joy Division, The Clash, Blondie, New Order, Visage i Sisters Of Mercy.

Ich występy to zawsze ciekawe i porywające widowiska pełne ekspresji. Będzie sie można o tym przekonać w warszawskim Palladium i krakowskiej Rotundzie.


Bilety:
  • 79 zł
Kup teraz - www.eventim.pl


Koncerty Nouvelle Vague - Warszawa i Kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty