Szukaj na tym blogu

niedziela, 28 czerwca 2009

BRITNEY SPEARS W WARSZAWIE - KONCERT NA SŁUŻEWCU ODWOŁANY

Jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć informacją o występie Britney Spears w Polsce, a już organizator odwołał koncert na warszawskim Służewcu. Oficjalnego powodu nie podano, ale fani księżniczki pop nie zostawiają na firmie odpowiedzialnej Adamiak Jazz suchej nitki, oskarżając ją o niekompetencję w przy promowaniu eventu. Z przecieków wiadomo o niewielkim zainteresowaniu i niską liczbą sprzedanych biletów.

* * *

Upadły anioł, księżniczka pop, lolitka muzycznego showbiznesu, gwiazdka MTV - tak określana jest przez życzliwych i nieżyczliwych sobie Britney Spears. Amerykańska wokalistka wraca na salony muzyczne z nowym krążkiem "Circus" i promującą go trasą koncertową. Światowego tournee "Circus Tour starring Britney Spears" 24 lipca zawita do Warszawy.


Koncert Britney w Las Vegas (2001).


Britney Spears live w Nowym Orleanie (2009).

Britney Spears wystąpi na torze konnym Służewiec z pierwszym i jedynym koncertem w Polsce. Utalentowana (o co toczą się spory...) artystka zaśpiewa utwory ze swojego 6. albumu w 16-letniej, burzliwej karierze - Circus.

Fanów muzyki Spears czeka na pewno niezapomniane show taneczno-muzyczno-wizualne. Britney przyjedzie ze swoja ekipą - ponad 200 osób obsługi, 38 ciężarówek sprzętu (w tym scena, składająca sie z trzech okrągłych podestów i ogromny, okrągły telebim, zawieszony nad sceną).


Bilety:
  • 120 zł - miejsca stojące;
  • 250 zł - miejsca siedzące;
  • 400 zł - Miejsca stojące (strefa sceny).
Kup teraz -> www.ticketpro.plKoncert Britney Spears - tor na Służewcu, Warszawa.

1 komentarz:

  1. Żałuję tylko jednego- ze byłam wtedy za smarkata zeby zobaczyć ten koncert w Las Vegas:P

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty