Szukaj na tym blogu

niedziela, 10 maja 2009

PINK KONCERT NA WIELKIM EKRANIE - 14.5.2009, POLSKA

Co prawda ekstrawagancka i kontrowersyjna piosenkarka P!nk do Polski w tym roku na koncert nie przyjeżdża, ale to nic straconego. Kto nie może wybierać się na koncert z cyklu Funhouse może zobaczyć "starą, dobrą" Pink z I'm Not Dead Tour w Wembley Arena w Londynie.


Zapowiedź koncertu P!nk w Polsce.

Koncert zarejestrowano 4 grudnia 2006, a w cyklu ERA MUZYKI NA WIELKI EKRANIE będzie można go zobaczyć w 19. polskich multipleksach sieci Multikino i SilverScreen 14 maja. Start o godz. 20.

Podczas 2 godzinnego eventu usłyszeć będzie można hity z poprzedniego albumu P!nk takie jak: Just like a pill, Family portrait, Get the party started, Dear mr. President, czy Don't let me get me. Wszystko w okraszonej laserami, efektami pirotechnicznymi i pinkową scenografią, choreografią i kostiumologią. Gratką będą wcześniej niepublikowane utwory Crash&Burn i U+Ur Hand (Bimbo Jones Remix).


Bilety:
  • 15 zł - normalny; reklama: karty pamięci-sklep
  • 10 zł - posiadacze kart Multikinomaniaka lub Silver Club, a także posiadacze telefonów w sieci ERA, TAK TAK lub HEYAH.
Zarezerwuj teraz:

Można wygrać podwójne zaproszenia na ten koncert DVD na dużym ekranie. W usłudze Granie Na Czekanie (w ERA, TAK TAK i HEYAH) należy ustawić Just like a pill P!nk i wysłać kod 111 na numer 333 (wg. taryfy abonenckiej).P!NK - koncert na kinowych ekranach - Polska.

2 komentarze:

  1. dzie te petycje-ja chcę Pink-!!-------37 letnia fanka

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam wszystkich na strone i forum P!nk www.pink-music.pl
    A wszystkich tych ktorzy chca zobaczy P!nk an zywo w Polsce zapraszam do podpisania i promowania naszej petycjihttp://www.petycje.pl/4018

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty