Szukaj na tym blogu

środa, 7 stycznia 2009

WOŚP-OWE LICYTACJE ALLEGRO - 2009

Ponad 13 tys. aukcji specjalnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrywa się w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym Polski - Allegro.pl Dotychczas wylicytowane przedmioty osiągnęły ponad 600 tys. zł. Internauci nie szczędzą złotówek na rzecz zbiórki 17. Finału WOŚP 2009 Jurka Owsiaka. Wśród wystawionych przedmiotów wiele unikatowych ciekawostek.

Źródło. www.allegro.pl

Po raz czwarty na licytację trafił adekwatny do numeru finału numer Gadu-Gadu - 17. Przy przyznawanych obecnie 7-, 8-cyfrowych numerach GG nr 17 to niesamowity rarytas i swoisty prestiż. W ubiegłym roku nr 16 GG wylicytowano za 13.900 zł (126.307 wejść na stronę), poprzednie - 15. za 5 .799 zł, a 14. za 2.025 zł.

Autografy Mariusza Lewandowskiego, Rogera Guerreiro i Roberta Lewandowskiego oraz Leo Beenhakkera, a także pozostałych kadrowiczów, którzy uczestniczyli w wygranym 3:2 meczu towarzyskim w Dublinie z Irlandią, na koszulce reprezentacyjnej. Do tego rękawice bramkarskie Artura Boruca z odręcznym podpisem. Lub kubek z autografem czwartego kierowcy sezonu 2008 Formuły 1 - Roberta Kubicy oraz koszulka reprezentacyjna zmarłej na nowotwór siatkarki - Agaty Mróz i podpis mistrz świata federacji IBF - Tomasza Adamka na fotoportrecie. To perełki, które można licytować do końca 17. Finału WOŚP 11 stycznia.

Niecałe 6 sekund do 100 km/h, maksymalnie 257 km na godzinę, 245 koni mechanicznych pod srebrna maską - tyle mogła jeździć Agata Kulesza, wygranym w 8. Tańcu z gwiazdami, Porsche 987 Boxsterem. Kto wygra licytację przekazanego na rzecz 17. Finału WOŚP pojazdu będzie mógł doświadczyć tego (patrz video)


Przejażdżka Porsche 987 Boxster.

Chcesz mięć pociąg ochrzczony własnym imieniem lub ukochanej osoby? Taki nietypowy przedmiot licytacji wystawiły Polskie Koleje Państwowe na aukcję WOŚP 2009 w Allegro. Nazwać można jeden z zaproponowanych, całorocznych składów - Wrocław <-> Kamień Pomorski lub Wrocław <-> Praga (czeska). Co ciekawe, pierwszy z wymienionych przejeżdżać będzie przez Kostrzyń nad Odrą - tradycyjny już wakacyjny Przystanek Woodstock.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty