Szukaj na tym blogu

sobota, 29 listopada 2008

FINAŁ MAM TALENT Melkart Ball, gimnastycy, 29.11.2008Melkart Ball, Mam TALENT POLSKA 2008, finał 29.11.2008

Polską edycję programu MAM TALENT wygrywa duet gimnastyków MELKART BALL. Panowie wygrywają 100.000 euro.
Drugie miejsce zajęła mała wokalistka, Klaudia Kulawik - wygrała 100 tys. zł, a 3. zdobył ośmioosobowy męski band Audiofeels.

Bartłomiej Pankau (28 l.) i Jacek Wyskup (31 l.) pokazali po raz kolejny w ujmujący sposób (dobry, wysublimowany podkład muzyczny) piękno sportowej gimnastyki i akrobatyki. Ale... ale to była kalka pokazów z castingu i półfinałów. Widać głosującym brak innowacyjności nie przeszkadzał.
Za to starali się zaskoczyć Audiofeels - zaśpiewali Black Eyed Peace zmiksowane z SOUND OF SILENCE Simon&Garfunkel i motywem filmowym z "Requiem dla snu", Krzysztof BLADY KRIS Kadela ustawiał RADIO KRIS, Mateusz Ziółko wystąpił tym razem bez akompaniamentu, ale równie fajnie z WHO WANT'S TO LIVE FOREVER Queen i Piotr Ssnake Wąsik, który wił się na wysokości. Tym pierwszym dało to uznanie publiki i 3. miejsce w pierwszej polskiej edycji Mam Talent.

Wokalistki Klaudia, Paulina i Ewa zmieniły piosenki, ale to było wszystko. Jednakże wykonanie JASKÓŁKA SIOSTRA BURZY Stana Borysa przez małą Klaudię na tyle urzekł widzów, że zdobyła 2. miejsce i 100 tys. zł.


Finaliści i ich występy.


1 komentarz:

  1. kurde Audiofils z półfinałowym występem wygraliby... ah...

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty