Szukaj na tym blogu

czwartek, 4 września 2008

FABRYKI TALENTÓW I GWIAZD Z SERIALAMI - JESIEŃ W TVN I POLSACIE

Jesienne hity Polsatu i TVN

Źródło - www.dzis.tv

Od września prawdziwy wysyp telewizyjnych programów rozrywkowych i polskich coverów amerykańskich hitów serialowych. Godziny telewizyjnej zabawy gwarantowane. Bitwa o widza rozpoczęta. TVN i Polsat wytoczyły na pole walki różnorodne działa artystyczne więc każdy znajdzie coś interesującego. Prezentujemy krótkie vademecum telemaniaka.


Polsat proponuje Fabrykę gwiazd - coś na kształt Idola zmieszanego z Big Bortherem i Ranking gwiazd, w którym znane ze srebrnych ekranów celebryty będą odgadywać opinie na swój temat. To wsparte 4. edycją Jak oni śpiewają (m.in. z Anią Muchą, Joasią Fraszyńską, Tomaszem Stockingerem, czy też Jerzym Zelnikiem) i Strzałem w 10 oraz masą serialowych kontynuacji - Tylko miłość, Gotowe na wszystko i Skazanego na śmierć, ale i nowościami - Agentkami z Anią Guzik i Na kocią łapę z Pawłem Kwaśnym powinno sprostać apetytom telewidzów.

TVN odpowiada teleturniejem Mam talent - programem, w którym Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i
Małgorzata Foremniak będą oceniali umiejętności różnorakie osób, które zgłosiły się na castingi. W odwodzie są jeszcze polska wersja Brzyduli Betty - Brzydula, Dexter i Californication oraz fabularyzowane dokumenty Generał - o Sikorskim i Tischner. Ksiądz na manowcach. W odwodzie sprawdzone Taniec z gwiazdami (w wersji 8) i You Can Dance - Po prostu tańcz 3, a także kontynuacje polskiej Niani, Twarzą w twarz i Teraz albo nigdy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty