Szukaj na tym blogu

niedziela, 7 września 2008

HERBUŚ I MROCZEK, EUROWIZJA 2008


Herbuś i Mroczek zdobywają laury drugiej edycji tanecznej Eurowizji.


Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wygrali konkurs tańca Eurowizji, który odbył się w Glasgow w Wielkiej Brytanii. W zawodach brało udział 13 par. Polacy zatańczyli rumbę (z elementami cha-chy i tańca współczesnego) do utworów Michaela Jacksona (Medly i Black and White). Choreografię przygotował Roman Pawelec. Po ocenach Jury Edyta Herbuś i Marcin Mroczek zajmowali szóste miejsce. Głosami widzów pokonali wszystkich konkurentów zdobywając 154 punkty. Kolejne miejsca: Rosja 121 pkt, Ukraina 119 pkt. Show prowadzili: Graham Norton i Claudia Winkleman. Eurovision Dance Contest 2009 odbędzie się w POLSCE!


Taneczna Eurowizja 2009 - ogłoszenie wyników i radość polskiej pary. Edyta Herbuś i Marcin Mroczek oraz Michael Jackson. Eurovision Dance Contest 2008, Glasgow UK, 6.9.2008.


Wywiad z Etydą Herbuś i Marcinem Mroczkiem TVP2. Augustin Egurrola i Marcin Hakiel w rozmowie o Eurowizji.


W 2007 roku polska para Marcin Hakiel i Kasia Cichopek zajęła 4 miejsce. W Eurovision Dance Contest biorą udział uczestnicy programu Strictly Come Dancing (produkcja BBC), znanego w Polsce pod nazwą TANIEC Z GWIAZDAMI.

Więcej na: Plejada.pl Mroczek & Herbuś Dance Contest


film tv relacja video nagranie

2 komentarze:

  1. GRATULACJE!!!!OGLĄDAŁAM I TRZYMAŁAM KCIUKI,ZATAŃCZYLI ŚWIETNIE!!!!A JAK PUBLICZNOŚĆ SZALAŁA!!!SUPER,JESTEŚMY DUMNI Z WAS!!!GRATULACJE....POLSKA!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna laska ta Herbusiowa 03>

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty