Szukaj na tym blogu

piątek, 21 grudnia 2007

SZYMON MAJEWSKI SHOW TVN


Szymon Majewski Show

W każdy poniedziałek o 21:55 na kanale TVN zaczyna się program Szymon Majewski Show i... wtedy zaczyna się dziać. Za wszytsko odpowiada, i podpisuje się pod prezentowaną diagnozą życia publicznego, Szymon Majewski. Gagi, dowcipy, ironia i sarkazm leją się z ekranu strumieniami. Kabaretowe piosenki okolicznościowe - Podwórko, czy sztandarowe Rozmowy w Tłoku to - jak widać badaniach po oglądalności - popularny sposób na rozładowanie groteski i absurdu polskiego politycznego półświatka. Że kontrowersyjny - pokazują procesy wytoczone Szymonowi przez Danutę Hojarską, exposłankę (już nie) Samoobrony.


Szymon Majewski Show


Majewski Show w TVN.

Majewski wytropi potknięcia słowne polityków, wyśpiewa pieśń pochwalną o czerwono–białych krawatch i kaczkach, przekręci wystąpienia VIP-ów z pierwszych stron gazet, przerobi utwory należące do gatunku tzw. muzyki popularnej, by rozbawić Polaków.


W trakcie kampanii wyborczej do parlamentu w 2007 roku Majewski uczestniczył w happeningu politycznym, promując fikcyjnego kandydata do sejmu, Ędwarda Ąckiego i jego Partię Szczerzy do Bólu.Ędward Ącki i jego poplecznicy z partii "Szczerzy do bólu" – kolejne, tym razem „polityczne” wcielenie Szymona Majewskiego


Merlin.pl - Książki i Multimedia:
Książka Szymona Majewskiego
Szymon Majewski Show na DVD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty