Szukaj na tym blogu

czwartek, 27 grudnia 2007

SYLWESTER 2007 w TV: TVN, Polsat, TVP 2

Relacja TV (video) : Sylwester 2007. ZOBACZ!

Sylwester na srebrnym ekranie - gwiazdy na ekranach i na niebie

Gwiazdy muzyczne, zabawy eSeMeSowe, konkursy z nagrodami (sporymi) i huczne przywitanie Anno Domini 2008 to przepisy TVP2, TVN i Polsatu na sylwestrowo-noworoczną noc. Jeśli więc:
  • nie masz pomysłu na zabawę sylewstrową
  • ochoty na tańce
  • perspektywa filmowego maratonu zawiewa nudą,
  • na dworze jest za zimno
  • znajomi się porozjeżdżali
to zamroź szampana włącz telewizor i baw się do białego rana!


POLSAT W SYLWESTRA, SYLWESTER W POLSACIE

Polsat zaprosił na "Sylwestrową moc przebojów" na krakowskim Rynku Beatę Kozidrak, Marylę Rodowicz, Stachurskiego, Edytę Górniak, Monikę Brodkę, Kayah, Blue Cafe, Krzysztofa Krawczyka, Zakopower, Budkę Suflera i Piotra Rubika z chórem. Do tańca zagrają też Boney M i Shakin' Stevens. W esemesowej zabawie co minutę będzie można wygrać 1 tys. zł, a co godzinę - samochód! Gwaizdy zapraszają przed srebrny ekran o 20. O 24 krakowskie niebo rozświetli pokaz sztucznych ogni.

Krakowiacy i Polsat na Rynku w Krakowie 2007 roku.

Więcej: Sylwester 2007 w Krakowie.


TVN SYLWESTER

TVN chce by telewidzowie "Zakochali się w Warszawie". Na Placu Defilad i na ekranach punkt 20 zaczną grać, m.in. T.Love, Lady Pank, bursztynowi Feel, Tatiana Okupnik i Kasia Kowalska. Supernową nocy ma być September, prosto ze Szwecji. Jak się tańczy pokaże "Gleba" z ferajną z "You can dance - po prostu tańcz". Północne niebo oczywiście rozbłyśnie milionami fajerwerków z podkładem muzycznym i efektami świetlnymi. Nie zabraknie konkursów z samochodowymi nagrodami.

Więcej: Sylwester 2007 w Warszawie.


TVP2: SYLWESTER z Dwójką

TVP2 organizuje "Sylwestra pod Dobrą Gwiazdą" na Rynku we Wrocławiu. Dla wrocławian pod chmurką i telewidzów pod dachem grać od 21 będą Bajm, Kombii, Urszula, Piasek, Tatiana Okupnik, Szymon Wydra z Carpe Diem, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska, Gosia Andrzejewicz, Tercet Egzotyczny i Formacja Cale Sol, do tego Kaszmir, a także Danzel, Velvet i Kate Ryan. Sztucznych ogni oczywiście nie zabraknie.


Zabawa TVP2 we Wrocławiu w 2007 roku.

Więcej: Sylwester 2007 we Wrocławiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty