Szukaj na tym blogu

niedziela, 23 grudnia 2007

KUBA WOJEWÓDZKI SHOW


O co zapyta Kuba?

Aktorzy, politycy, pisarze, piosenkarze, gwiazdy, gwiazdki, supernowe i zbladłe postacie show-biznesu... W autorskim Kuba Wojewódzki Show - w każdą niedzielę o godzinie 22:05 na antenie TVN - można posłuchać komentarzy zaproszonych do oficjalnych, mniej oficjalnych, off the record (a czasami wręcz brukowych) doniesień medialnych. Bywa śmiesznie, groteskowo, ironicznie... najrzadziej poważnie, o co usilnie dba autor i prowadzący Kuba W.Wojewódzki ze statuetką Świra 2005 roku.


Były juror Idola poddaje gości testom psychologicznym. Zaczepia, umiejętnie operując ironią i cynizmem. Nie boi się używać kontrowersyjnych sformułowań, prowokuje i łamie wszelkie konwenanse.Doda na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Doda o Wojewódzkim.

Jedną z atrakcji Kuby Wojewódzkiego Show jest program autorski Michała ‘Miśka’ Koterskiego, będący humorystyczną oceną bierzących wydarzeń ze świata polityki i kultury.Misiek Koterski w hotelu Gdynia. Festiwal Gwiazd w Gdyni.

Na oficjalnej stronie programu można na bierząco śledzić twórczość Kuby Wojewódzkiego. Zamieszczono na niej archiwalne odcinki, galerie zdjęć, przegląd prasy czy informacje kontaktowe.

Oficjalna strona programu Kuba Wojewódzki Show:
www.kuba.onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty