Szukaj na tym blogu

niedziela, 4 listopada 2007

ARKA LECHIA DERBY 2007

4 listopada 2007 o godzinie 14:45 na stadionie Arki przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni odbędzie się drugoligowy mecz piłki nożnej. To drugi mecz derbowy w Trójmieście w okresie ostatnich 25 dni. Pierwsze spotkanie derbowe Lechii Gdańsk i Arki Gdynia skończyło się bezbramkowym remisem 10 października 2007 roku. Kibice Lechii Gdańsk (biało-zieloni) zajmą na meczu w Gdyni 350 miejsc (stadion Arki mieści 12000 osób).

DERBY NA TELEBIMIE

48 metrów kwadratowych sportowej przyjemności. Takiej wielkości telebim - jeden z największych w kraju - zawisł na specjalnym stelażu na koronie stadionu piłkarskiego przy ul. Traugutta w Gdańsku Wrzeszczu.

Telebim na naczepie TIRa. 48 m2, mecz Arki Gdynia z Lechią Gdańsk. Telebim na przyczepie na stadionie Lechii.

Ten sam telebim na meczu żużlowym Unibaksu Toruń i Unii Leszno.

Okazją był wyczekiwany od lat event sportowy - derby Prokomu Arki Gdynia z BKS Lechią Gdańsk. Ci z kibiców Lechii, którzy nie mogli towarzyszyć swoim piłkarskim idolom, mogli śledzić ich poczynania na ogromnym ekranie.

Czym byłby mecz bez dźwięku. I o to postarali się organizatorzy transmisji na żywo w Gdańsku. Zestawiony z telebimem system profesjonalnego nagłośnienia doskonale przekazywał każde kopnięcie piłki, każdy okrzyk piłkarzy, czy reakcje kibiców w Gdyni.4 listopada 2007 - Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:0. Skrót meczu - TVP Gdańsk.

Podobnych rozwiązań można spodziewać się podczas innych imprez kulturalnych na stadionie Lechii.

Lechia Gdańsk:
Adres: ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk na mapie
Wymiary boiska: 108m x 62m
Oświetlenie: brak
Pojemność: ok. 15 tysięcy (2 tys. pod trybuną krytą)

1 komentarz:

  1. Arka Lechią 1:0 - gol Grzegorz Niciński 79 minuta po dośrodkowaniu Bartosza Karwana.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty